Prekiaujame MWM variklių dalimis kurias atrenkame pagal jūsų variklio serijinį numerį ir modelį.

MWM (Motoren-Werke Mannheim) pagrinde specializuojasi generatorinių variklių gaminimu, tačiau šiuos variklius rasti galima ir senesniuose Claas kombainuose, bei Fendt, Lanz, Renault, Bautz, Holder, Ritsher traktoriuose. Šiuo metu ši kompanija yra žinoma kaip „Caterpillar Energy Solutions GmbH“.

Susisiekite su mumis:

Telefonas: 8 609 35796
E.Paštas: info@tscentras.lt 
E.Parduotuvė: www.enginepartsonline.eu 

MWM pagrindinė veikla yra kurimas, tobulinimas bei servisinis aptarnavimas variklių, kurie pagrinde naudojami elektros tiekime. Gali pasigirti gausiu dujomis varomų variklių asortimentu. Šie varikliai gali būti eksploatuojami netik gamtinėmis dujomis, bet ir kitokiomis pvz.: biodujomis ar nuotekų sistemose susidariusiomis dujomis. Tai daugumoje yra gan masyvūs stacionarūs generatoriai kurių elektrinė išeiga nuo 400 iki 4300 kW.

MWM istorija (trumpai)

MWM įkūrėjas yra Carl Benz 1871m. įkūręs „Mechanishe Werkstatte“ Manheimo mieste. Vertėsi naturalių dujų varomų variklių gamyboja. Entuziazmas bei inovatyvus mastymas per daugiau nei 140m. privedė šią kompaniją prie vienos iš lyderiaujančių ir žinomiausių prekinių ženklų dujinių variklių bei generatorių sferoje titulo. 1880m. žymi pirmojo MWM stacionaraus dujinio variklio gamybos pradžią. Dyzelinius variklius pradėjo gaminti tik po gero dvidešimtmečio 1910m. 1922m. stacionarių variklių surinkimo departamentas buvo perpirktas ir pervadintas į „Motorenwerke Mannheim“. 1924m MWM sukūrė savo pirmą traktorių pavadinimu Motorpferd (išvertus: motorinis arklys) tačiau 1931m. traktorių gamyba buvo nutraukta, bet MWM varikliai dar gan ilgą laiką buvo dedami į įvairę kitų gamintojų ūkinę techniką. 1926m. Knorr-Bremse AG sugebėjo igyti kontrolinį akcijų paketą ir taip perrimti šią kompaniją, o 1985-aisiais ją pardavė Deutz AG. Deutz net keletą kartų pakeitė visos kompanijos struktūrą ir išplėtė dujinių variklių diviziją. 2007m. už 360 milijonų eurų perpardavė finansiniam investitoriam „3i“ kaip Deutz Power Systems. 2008m Deutz Power Systems pervadinta į MWM GmbH. 2010m. už 580 mlj. eurų „3i“ pardavė MWM kompanijai „Caterpillar Inc.“. Ir galiausiai 2013m. MWM persivadino į Caterpillar Energy Solutions.

Hello!