UAB „TS Centras“ oficialus DEUTZ AG variklių gamyklos atstovas. Tiekia originalias detales DEUTZ varikliams, bei naujus ir restauruotus variklius. Galime pasiūlyti restauruotas dalis gamykloje. Populiariausias atsargines dalis dažnu atveju turime savo sandėlyje Vilniuje, o visas likusias, pagal užsakymą, atsivežame tiesiogiai į mūsų sandėlį per 1 – 2 dienas.
Taip pat siūlome DEUTZ variklių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas. Visi darbai atliekami vadovaujantis gamintojo apibrėžtomis variklių remonto ir eksploatavimo instrukcijomis ir taisyklėmis.

Susisiekite su mumis:

Telefonas: +370 654 22833
E.Paštas: info@tscentras.lt

DEUTZ varikliai

Deutz AG šiuo metu siūlo platų asortimentą dyzelinių variklių, kurių galia siekia nuo 12 iki 620 kilovatų. Varikliai aušinami oru, tepalu ir vandeniu. Pagaminti varikliai atitinka keliamus išmetamųjų dujų emisijos reikalavimus. Dabar kompanijoje pagaminti varikliai ir dalys yra plačiai naudojami įvairiose srityse: žemės ūkyje, industrijose, statybose, geležinkeliuose, automobiliuose bei laivuose. Specializuotose sferose naudojami profesionalūs varikliai padeda užtikrinti darbo efektyvumą, našumą ir ilgaamžiškumą, o atsarginių originalių dalių ar restauruotų variklių pasiūla – nepertraukiamią technikos darbo procesą. UAB „TS Centras“ specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausią naują variklį. Deutz gaminamų variklių asortimentas.

DEUTZ atsarginės dalys

UAB „TS Centras“ tiekia ir prekiauja originaliomis Deutz atsarginėmis dalimis. Originalias detales tiekia tik oficialūs gamintojai, jos idealiai pritaikytos konkrečiai transporto priemonei ar agregatui, todėl Jums nekils jokių nesklandumų dėl menkiausių detalių neatitikimų. Mūsų kvalifikuotas personalas, naudodamasis sertifikuotomis gamintojo programomis, parinks Jums reikalingas dalis.

Savo klientams reikalingas dalis parenkame tiksliai pagal variklio serijos numerį (serijos numerio radimo gidą rasite puslapio apačioje). Pas mus gali būti užsakomos visos gaminamos Deutz atsarginės dalys – tokios  kaip alkūninio veleno mechanizmo detalės, bloko ir galvos detalės, visos tarpinės, cilindrai, stūmokliai, diržai, alyva, išmetimo bei įsiurbimo vožtuvai ir t.t. Platus dalių pasirinkimas yra mūsų sandėlyje, jei reikiamos detalės neturime – ji užsakoma iš gamintojo sandėlių Vokietijoje ir pristatoma per maksimaliai trumpą įmanomą laikotarpį.

Restauruoti DEUTZ varikliai ir dalys

Turime galimybę savo klientams pasiūlyti restauruotų variklių. Tai ekonomiškas ir greitas būdas pakeisti sugedusį variklį kitu veikiančiu, jei naujas variklis ar jo remontas yra per brangus, o Jums reikalingas skubus bei patikimas sprendimas, užtikrinantis nenutrūkstantį turimos technikos darbą. Mūsų siūlomi varikliai yra restauruojami gamintojo gamykloje Vokietijoje, jiems suteikiama nuo vienerių metų kokybės garantija. Įsigiję restauruotą variklį – senąjį galite atiduoti mums ir taip atgauti dalį sumokėtos sumos bei nesivarginti, kur palikti neveikiančią techniką.

Visa restauruota DEUTZ produkcija atitinka griežtus kokybės reikalavimus. Restauruoti varikliai bei dalys užtikrina optimalų funkcionalumą bei saugumą. Testuojamas kiekvienos restauruotos detalės tinkamumas, funkcionalumas, kokybė. Dar vienas restauravimo pranašumas yra tas, jog detalės restauruojamos pagal paskutinius produktų serijos technologinius atnaujinimus. Taigi, restauracija ne tik garantuoja mažesnes išlaidas, bet ir greitesnį grįžimą prie kokybiškai veikiančios technikos darbo, trumpesnį prastovos laiką.

Dešimtmečius kompaniją lydinti sėkmė lėmė, jog DEUTZ prekinis vardas asocijuojamas su išskirtine darbuotojų kompetencija, pažangių technologijų taikymu bei itin aukštos kokybės produktais. Jums siūlome puikios kokybės visame pasaulyje pripažintus variklius, jų dalis, kurių gali prireikti remontuojant ar atnaujinant transporto priemones. Kvalifikuotas mūsų serviso personalas, platus asortimentas, lanksčios atsiskaitymo galimybės padės be vargo išsirinkti reikiamus variklius ir jų dalis.

Deutz eksploatavimo skysčiai

UAB „TS Centras“ prekiauja aukščiausios kokybės Deutz AG gamintojo variklių eksploatavimo skysčiais:

Variklinė alyva – TLX 10W40 FE; Rodon 10W40 Low SAPS 

Aušinimo skystis – DEUTZ Cooling System conditioner DQC-CB

Kuro priedas – Deutz Additive

AdBlue skystis – DEUTZ® PowerBlue

Deutz variklių istorija

DEUTZ prekinis ženklas yra žinomas jau daugiau nei 150 metų (nuo 1864 metų), jis užima reikšmingą vietą variklių gamyboje. Vokietijos variklių gamintojas yra įsikūręs Kelne. Jos įkūrėjas yra Nikolaus Otto, keturtakto vidaus degimo variklio išradėjas. Ji buvo įkurta naftos malūne Servasgasse už Kelno pagrindinės stoties ir todėl gali būti laikoma seniausia variklių gamykla pasaulyje. 1867 metais Paryžiaus pasaulinėje parodoje buvo pristatytas pirmasis „Otto“ variklis. Anksčiau bendrovė gamino variklius pagal gerai žinomą santrumpą „KHD“ (Klöckner-Humboldt-Deutz). Be šiuo metu gaminamų oru, vandeniu ir alyva aušinamų dyzelinių variklių gamybos, anksčiau įmonė taip pat dalyvavo benzininių ir dujinių variklių, lokomotyvų, variklinių transporto priemonių, komercinių transporto priemonių (sunkvežimių ir autobusų), statybos mašinų, žemės ūkio mašinų ir kitų įrenginių gamyboje. Joje dirbo tokie žymūs žmonės kaip: Eugen Langen, Gottlieb Daimler, Wilhelm Maybach, Prosper L’Orange, Robert Bosch ir Ettore Bugatti.

Anksčiau DEUTZ gamino ir dujinius variklius (žinomus prekės ženklu kaip MWM), tačiau šiandien gaminami varikliai yra dyzeliniai. Dažniausiai dyzeliniai varikliai pasirenkami dėl ekonomiškumo, ilgaamžiškumo, išgaunamos didesnės galios, lyginant su benzininiais. Dyzelinas paprastai naudojamas dirbant su didelės apkrovos technika. Sunkiajai technikai naudojamų variklių ypatybė yra ne tik optimalios degalų sąnaudos, bet taip pat galimybė išdirbti ilgą laikotarpį tokiu pačiu galingumu.

Gaminant variklius svarbi yra kiekviena detalė. Net mažiausias netikslumas gali turėti įtakos agregato ar technikos gedimui anksčiau laiko. Dėl šios priežasties variklių gamintojas nuolat investuoja į naujų dalių gamybą bei jų tobulinimą: skirtingos dalys gaminamos trijose kompanijos gamyklose, kur jos išbandomos tam, jog kiekvienas variklio komponentas atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus, leistų užtikrinti saugų variklio darbą.

Mes tiekiame naujus variklius ir dalis varikliams, kurių gali prireikti kuriant, remontuojant ar modernizuonat techniką. Taip pat siūlome variklių techninio aptarnavimo paslaugas, kurias apima eksploatavimo medžiagų keitimas, diržų keitimas, periodinis vožtuvų reguliavimas ir kitos operacijos. Visi darbai atliekami vadovaujantis gamintojo apibrėžtomis variklių remonto ir eksploatavimo taisyklėmis.

Variklių panaudojimas

Deutz varikliai montuojami į įvairią techniką, kuri naudojama žemės ūkyje, kelių statyboje, oro uostuose, statyboje, logistikoje, laivininkystėje, autotransporte ir kitur. Varikliai sumontuoti pasaulyje gerai žinomų prekės ženklų technikose:

Voluose, asfalto klotuvuose – Hamm, Bomag, Wirtgen, Vogele, Dynapac.
Traktoriuose – Deutz- Fahr, Fendt, Class, Case, MTZ (Belarus), Lamborghini, Same.
Krautuvuose – Bobcat, Gehl, Merlo, Linde, JLG, Kobelco, Kramer, Monitou, Alhmann, JCB.
Ekskavatoriuose – Atlas, Terex, Fuchs, O&K, Liebherr, Sennebogen, Zeppelin, Caterpillar.
Generatoriuose, kompresoriai, betono siurbliuose – Putzmeister,  Atlas Copco, Compair.
Sunkvežimiuose – Volvo, Renault, MAZ, Magirus.

buldozeris
traktorius
eskavatorius

Variklio serijinis numeris

Deutz detales, bei variklius parenkame pagal Jūsų variklio serijinį numerį. Serijinį variklio numerį rasite ant variklio identifikavimo lentelės (žiūrėti pavyzdį apačioje), kuri yra pritvirtinta prie vožtuvų dangtelio arba ant bloko prie karterio. Jeigu identifikavimo lentelės neradote susiekite su mumis ir mes, pagal Jūsų variklio modelį, nurodysime vietą, kurioje yra iškaltas  variklio serijinis numeris. Arba galite pasinaudoti serijinio numerio radimo gidu.

DEUTZ identifikavimo lentelės pavyzdys: A-variklio tipas, B – variklio serijinis numeris.

Hello!