UAB „TS Centras“ tiekia dyzelinių ir benzininių variklių LOMBARDINI ir KOHLER GROUP originalias atsargines dalis. Atlieka variklių remontą.

Susisiekite su mumis:

Telefonas: 8 654 22833
E.Paštas: info@tscentras.lt

Pas mus galite įsigyti:

  • Naujus LOMBARDINI ir KOHLER GROUP variklius;
  • Visas originalias atsargines dalis: cilindro blokus, cilindro galvutes, alkūninius velenus, stūmoklius ir žiedus, tepalo ir vandens siurblius, kuro sistemos elementus, radiatorius, starterius, generatorius, tarpines ir kita.Variklio atsarginių dalių identifikacijai reikalingas Jūsų variklio serijinis numeris. Detalių katalogus galite rasti: detalių katalogas.

Apie Lombardini

Lombardini gamina dyzelinius ir benzininius variklius skirtus įvairioms pramonės sritims: laivams, automobiliams, žemės ūkiui, statybiniai technikai, sodo ir daržo technikai. Dyzelinių variklių galią nuo 8 iki 75 Kw. Varikliai aušinami oru ir vandeniu. Platesnė informacija galite rasti: http://www.lombardinigroup.it

Lombardini istorija

Pirmasis variklis pagamintas Adelmo Lombardini kartu su Pietro Slanzi 1922 metais Reggio Emilia provincijoje.

1933 gegužės 22 dieną Adelo kartu su broliais Alberto ir Rainero pradėjo verslą sukūrę įmonę pavadinimu “Officine Meccaniche Fratelli Lombardini”.

Po pirmojo pasaulio karo 1933 rudenį Lombardini kompanija buvo pasirengusi patenkinti didėjančią benzininių ir dyzelinių variklių paklausą skirtą laivams, traktoriams.

1934 liepos 17 dieną pagaminti pirmieji 500 variklių: 482 benzininiai ir 18 dyzelinių.

1950 vasario 3 dieną parduodą pirmą variklį į užsienio šalį, toji šalis buvo Indija.

1957 metais pradedami gaminti vieno cilindro oru aušinami varikliai.

1964 metais įkuria pirmą užsienio filialą Prancūzijoje. Tais pačiais metais miršta jo įkūrėjas Adelmo Lombardini, verslą perima jo sūnus Franco.

1965 – 1967 metais atidaromi ofisai Vokietijoje ir Ispanijoje.

1970 metais investavę į technologijas pagamina pirmą mažą variklį su tiesioginiu įpurškimu.

1988 metų lapkričio 29 dieną pagaminamas 3 000 000 variklis.

2007 metų gruodžio 12 dieną Lombardini prisijungia prie Jungtinių Amerikos Valstijų kompanijos KOHLER Group taip išplėsdama benzininių variklių asortimentą ypač tinkama sodo ir daržo technikais.

2012 metais Lombardini nominuojama „Metų dyzelinis variklis“.

Hello!