Mitsubishi varikliai

UAB „TS Centras“ prekiauja Mitsubishi dyzeliniais ir dujiniais varikliais, tiekia „Mitsubishi Heavy Industries Engine“ variklių originalias dalis ir Mitsubishi turbinas. Mes taip pat atliekame šių variklių remontą ir techninį aptarnavimą.

Šie produktai pasaulyje yra žinomi kaip prekinis ženklas: „Mitsubishi Heavy Industries Engine & Turbocharger” arba „MHI Group“.

Mitsubishi Heavy Industries Engine – tai daugiau kaip 100 metų gyvuojanti kompanija užimti lyderio pozicijas pasaulyje vidaus degimo variklių gamybos sferoje. Susiformuotas atskiras padalinys Mitsubishi korporacijoje specializuojasi variklių ir turbokompresorių gamybos srityje. Varikliai naudojami pramonėje, laivininkystėje, žemės ūkyje, statybos, generatorių ir galingų konegeracinių įrenginių sektoriuose. Paskutiniu metu plačiai vystoma modernių vidaus degimo variklių gamybos sritis: dujinių turbinų, raketinių variklių ir kitų variklių. Šie varikliai yra patikimi ir ekonomiški sukurti tarnauti ilgą laiką. Gamintojas nuolatos investuoja į technologinius tyrimus ir modernizaciją – siekdamas mažinti taršą, vibracijas ir triukšmą naudojimo metu.

Susisiekite su mumis:

Telefonas: 8 654 22833
E.Paštas: info@tscentras.lt

Hello!